
Прописи для дошкільнят. Жирафчик
36 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789662845211
- +380 (66) 292-54-64
Чи може підготовка до школи бути легкою та веселою?
Із серією "Пишу. Малюю. Навчаюсь" — ТАК!
Адже ці видання не тільки познайомлять малюка з літерами українського та англійського алфавіту, цифрами та формами, а й нададуть змогу навчитися писати їх по клітинках і лінійках. Окрім прописів, що привчають малюка до охайного й чіткого написання літер і цифр, кожен зошит містить різноманітні цікаві завдання на розвиток якогось із напрямків: дрібної моторики, логіки , пам’яті, навичок лічби та мовлення.
Це видання познайомить дитину з літерами українського алфавіту та цифрами, а також допоможе навчитися писати їх по клітинках. Працюючи із зошитом, малюк легко засвоїть навички письма та лічби, розвине дрібну моторику й привчиться писати охайно та чітко.
Книга "Прописи для дошкільнят. Жирафчик" призначена для старших дошкільників та першокласників.
Прописи для дошкільнят. Жирафчик видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662845211 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2018 |
| Количество страниц | 48 |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Смирнова К. В., Леонова Н. С |
| Возраст | дошкiльний |
| Краткое описание | Чи може підготовка до школи бути легкою та веселою?Із серією "Пишу. Малюю. Навчаюсь" — ТАК!Адже ці видання не тільки поз |
| Серия | Пишу. Малюю. Навчаюсь |
| Тип бумаги | двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 16,5×21,5 см |
| Язык | українська |
- Цена: 36 ₴


