
2 метри завдань. Логіка. Пригоди в джунглях
30 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662846768
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Книжка "2 метри завдань. Пригоди в джунглях" допоможе відпрацювати навички логічного мислення. Під час занять діти познайомляться із загадковим світом джунглів і потренуються добирати узагальнювальні назви, установлювати логічні зв’язки, знаходити спільні й відмінні риси, порівнювати предмети за формою, а також навчаться розрізняти поняття «частина» та «ціле».
Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного віку.
2 метри завдань. Логіка. Пригоди в джунглях видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662846768 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2020 |
| Количество страниц | 10 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Смирнова К. В |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | дошкiльний |
| Краткое описание | Книжка "2 метри завдань. Пригоди в джунглях" допоможе відпрацювати навички логічного мислення. Під час занять діти позна |
| Серия | 2 метри завдань |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 16,5 × 21,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 30 ₴


