
Прописи з наліпками: Від палички до літери
22 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662846874
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Із книжкою "Прописи з наліпками: Від палички до літери" малюк швидко підготує руку до письма, малюючи різноманітні предмети по клітинках, навчиться писати друковані літери від окремих елементів до цілої букви, збільшить свій словниковий запас. Систематичні заняття сприятимуть розвитку дрібної моторики, уваги та пам’яті, а кольорові наліпки урізноманітнять процес навчання й зроблять його ефективним і цікавим.
Прописи з наліпками: Від палички до літери видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662846874 |
| Вес | 40 г |
| Вид | Пособие |
| Количество страниц | 16 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 15 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст | дошкiльний |
| Серия | Прописи з наліпками |
| Автор | Зінов’єва Л. О |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 21×15 см |
| Видавництво | Ула |
| Тип бумаги | двоколірна |
| Краткое описание | Із книжкою "Прописи з наліпками: Від палички до літери" малюк швидко підготує руку до письма, малюючи різноманітні предм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 22 ₴


