
Прописи з наліпками: Наводжу. Штрихую. Розмальовую
25 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662846928
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Із книжкою "Прописи з наліпками: Наводжу. Штрихую. Розмальовую" малюк швидко підготує руку до письма, малюючи різноманітні предмети по клітинках і без них, спробує розмалювати ілюстрації та повправляється в штрихуванні, збільшить свій словниковий запас. Систематичні заняття сприятимуть розвитку дрібної моторики, уваги та пам’яті, а кольорові наліпки урізноманітнять процес навчання й зроблять його ефективним і цікавим.
Прописи з наліпками: Наводжу. Штрихую. Розмальовую видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662846928 |
| Вес | 40 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Черно-белые |
| Количество страниц | 16 |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 15 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст | дошкiльний |
| Серия | Прописи з наліпками |
| Автор | Зінов’єва Л. О |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 21×15 см |
| Видавництво | Ула |
| Тип бумаги | двоколірна |
| Краткое описание | Із книжкою "Прописи з наліпками: Наводжу. Штрихую. Розмальовую" малюк швидко підготує руку до письма, малюючи різноманіт |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 25 ₴


