
Академія дошкільних наук Річний курс завдань та вправ 4–5 років АССА Смирнова
160 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786177670451
- +380 (66) 292-54-64
Річний курс завдань та вправ. 4–5 років | Смирнова К. В.
ВІДПОВІДАЄ БАЗОВОМУ КОМПОНЕНТУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ.Видання містить понад 150 різноманітних завдань, поданих в ігровій формі, та 230 наліпок для їх виконання. Завдання поділені за кількома напрямками: дрібна моторика, логічне мислення, увага та пам’ять, загальні знання про довкілля, розвиток мовлення, читання та лічба. Численні яскраві ілюстрації, кольорові наліпки та виконання завдань в ігровій формі полегшать сприйняття матеріалу та зроблять процес навчання цікавим і захопливим.
Книга стане незамінним помічником дорослим і забезпечить ефективний розвиток базових навичок малюкам.
Чому варто придбати:
В одній книжці зібрано матеріал для ефективного розвитку всіх базових навичок дитини протягом року. Книжка стане незамінним помічником дорослим, а яскраві ілюстрації, кольорові наліпки та ігрова форма подання матеріалу полегшать сприйняття та зроблять процес навчання дитини захопливим та насиченим.
Академія дошкільних наук Річний курс завдань та вправ 4–5 років АССА Смирнова видавництва АССА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786177995127 |
| Вес | 230 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2022 |
| Количество страниц | 80 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Смирнова К. В |
| Видавництво | АССА |
| Возраст | 4-5 років |
| Краткое описание | Смирнова К. В.ВІДПОВІДАЄ БАЗОВОМУ КОМПОНЕНТУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ.Видання містить, Річний курс завдань та вправ. 4–5 років |
| Серия | Академія дошкільних наук |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 205х280 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 160 ₴


