
Академія дошкільних наук Річний курс завдань та вправ 5-6 років АССА Смирнова
160 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786177670468
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Річний курс завдань та вправ. 5-6 років | Смирнова К. В.
ВІДПОВІДАЄ БАЗОВОМУ КОМПОНЕНТУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ.Видання містить понад 150 різноманітних завдань, поданих в ігровій формі, та 230 наліпок для їх виконання. Завдання поділені за кількома напрямками: дрібна моторика, логічне мислення, увага та пам’ять, загальні знання про довкілля, розвиток мовлення, читання та лічба. Численні яскраві ілюстрації, кольорові наліпки та виконання завдань в ігровій формі полегшать сприйняття матеріалу та зроблять процес навчання цікавим і захопливим.Книга стане незамінним помічником дорослим і забезпечить ефективний розвиток базових навичок малюкам.
Чому варто придбати:
В одній книжці зібрано матеріал для ефективного розвитку всіх базових навичок дитини протягом року. Книжка стане незамінним помічником дорослим, а яскраві ілюстрації, кольорові наліпки та ігрова форма подання матеріалу полегшать сприйняття та зроблять процес навчання дитини захопливим та насиченим.
Академія дошкільних наук Річний курс завдань та вправ 5-6 років АССА Смирнова видавництва АССА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786177670468 |
| Вес | 230 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2022 |
| Количество страниц | 80 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Смирнова К. В |
| Видавництво | АССА |
| Возраст | 5-6 рокiв |
| Краткое описание | Смирнова К. В.ВІДПОВІДАЄ БАЗОВОМУ КОМПОНЕНТУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ.Видання містить, Річний курс завдань та вправ. 5-6 років |
| Серия | Академія дошкільних наук |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 205х280 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 160 ₴


