
Школа Кролика Добрика АССА Вчимося рахувати до 10
80 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786177877355
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Школа Кролика Добрика. Вчимося рахувати до 10
Герой зошита — кролик Добрик та його весела школа запрошують малюка у світ цифр. Із таким цікавим другом дитина навчиться розпізнавати та писати цифри від 1 до 10, рахувати від 1 до 10.
Використання наліпок під час виконання завдань допоможе розвиути увагу, пам’ять, мислення, сприятиме розвитку дрібної моторики.
- Посібник буде у нагоді дошкільнятам, їх батькам та вихователям дитячих садочків.
Чому варто придбати:
Книжка стане незамінним помічником дорослим, а яскраві ілюстрації, кольорові наліпки та ігрова форма подання матеріалу полегшать сприйняття та зроблять процес навчання дитини захопливим та насиченим.
Школа Кролика Добрика АССА Вчимося рахувати до 10 видавництва АССА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786177877355 |
| Вес | 170 г |
| Год издания | 2023 |
| Количество страниц | 24 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | АССА |
| Возраст | 4+ |
| Краткое описание | Школа Кролика Добрика. Вчимося рахувати до 10Герой зошита — кролик Добрик та його весела школа запрошують малюка у світ |
| Серия | Школа кролика Добрика |
| Тип | Посібник для дітей з наліпками |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 210х280 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 80 ₴


