
Школа Кролика Добрика АССА Вивчаємо цифри
80 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786177877331
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Школа Кролика Добрика. Вивчаємо цифри
Герой зошита — кролик Добрик та його весела школа запрошують малюка у світ цифр. Із таким цікавим другом дитина навчиться розпізнавати та писати цифри від 1 до 10, рахувати від 1 до 10.
Використання наліпок під час виконання завдань допоможе розвиути увагу, пам’ять, мислення, сприятиме розвитку дрібної моторики.
- Посібник буде у нагоді дошкільнятам, їх батькам та вихователям дитячих садочків.
Чому варто придбати:
Книжка стане незамінним помічником дорослим, а яскраві ілюстрації, кольорові наліпки та ігрова форма подання матеріалу полегшать сприйняття та зроблять процес навчання дитини захопливим та насиченим.
Школа Кролика Добрика АССА Вивчаємо цифри видавництва АССА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786177877331 |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2023 |
| Количество страниц | 24 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | АССА |
| Возраст | 4+ |
| Краткое описание | Школа Кролика Добрика. Вивчаємо цифриГерой зошита — кролик Добрик та його весела школа запрошують малюка у світ цифр. І |
| Серия | Школа кролика Добрика |
| Тип | Посібник для дітей з наліпками |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 210х280 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 80 ₴


