
Експрес-тести для дошкільнят: Пам'ять та увага
54 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789662847512
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Експрес-тести для дошкільнят — Пам’ять та увага. Книжка допоможе визначити, на скільки дитина уважна та здібна до запам’ятовування. Увесь матеріал подано у формі тестів, наявні яскраві ілюстрації та кольорові наліпки, також є перевірочна таблиця та відповіді. Опрацювавши книжку разом з малюком, ви зможете зрозуміти, на скільки дитина готова самостійно здобувати знання в школі.
Експрес-тести для дошкільнят: Пам'ять та увага видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662847512 |
| Вес | 110 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Смирнова К. В |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | для дiтей |
| Краткое описание | Експрес-тести для дошкільнят — Пам’ять та увага. Книжка допоможе визначити, на скільки дитина уважна та здібна до запам’ |
| Тип | тестові завдання |
| Тип бумаги | кольорова |
| Формат, розмір | 165*235 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 54 ₴


