
Зошит з наліпками УЛА Форми. Кольори
36 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 4820206650795
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Навчальні наліпки: Форми. Кольори.
«Навчальні наліпки. Форми. Кольори» — це цікава розвивальна гра з яскравими багаторазовими наліпками. Містить планшет для роботи, 123 багаторазові наліпки та набір ігрових завдань, які допоможуть малюкові вивчити форми та кольори, визначати кількість предметів і порівнювати їх, а також групувати предмети за формою та кольором. Для зручності кожний набір містить детальну інструкцію для дорослих з візуалізацією кожного запропонованого завдання.
Займаючись із цією серію, малюк розвине дрібну моторику пальців рук, увагу, пам’ять і координацію руху руки, уяву та логічне мислення.
Зошит з наліпками УЛА Форми. Кольори видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 4820206650795 |
| Вес | 40 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2020 |
| Состояние | Новое |
| Тип поверхности бумаги | Матовая |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 31 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3+ |
| Краткое описание | Навчальні наліпки: Форми. Кольори. «Навчальні наліпки. Форми. Кольори» — це цікава розвивальна гра з яскравими багатораз |
| Серия | Навчальні наліпки |
| Тип | розвивальне навчання |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Тип обкладинки | Пакет п/п |
| Формат, розмір | 20,5×30,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 36 ₴


