
Когнітивний розвиток Математика АССА Впевнений старт Віднімання
80 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 94837
- +380 (66) 292-54-64
Когнітивний розвиток Математика АССА Впевнений старт Віднімання.
Посібник допоможе дитині зрозуміти й полюбити математику і водночас сформувати й закріпити важливі навички, необхідні для навчання у школі та перебування в соціумі.
Робота із зошитом і картками сприятиме розвитку уваги, спостережливості, пам’яті, логічного мислення, здатності використовувати візуальні підказки та попередній досвід, усвідомлення й дотримання правил, наполегливість у досягненні поставленої мети та ін.
Завдяки заняттям із робочим зошитом дитина на наочних прикладах зрозуміє сутність нової математичної дії — віднімання, яке пояснюється через уже знайому дію додавання, закріпить пряму та зворотну порядкову лічбу до 10, склад чисел першого десятка.
Посібник містить додаткові 4 аркуші-вкладки, виготовлені із чупкого картону. Вкладка — пам’ятка «Число, цифра, кількість» стане надійним помічником для дитини під час роботи над зошитом. А спеціальні розрізні картки допоможуть додатково попрактикуватися після письмового опрацювання теми.
Завдання в зошиті розміщено в порядку, який є реалізацією успішного педагогічного досвіду автора та обґрунтований новітніми дослідженнями в галузі нейропсихології.
Посібник серії «Когнітивний розвиток» призначений для дітей, які тільки почали знайомитися з математикою, або для дітей, у яких спостерігається гіперактивність, розсіяна увага, порушення орієнтації в просторі тощо.
Когнітивний розвиток Математика АССА Впевнений старт Віднімання видавництва АССА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 94837 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2012 |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | АССА |
| Возраст | 5-7 рокiв |
| Краткое описание | Когнітивний розвиток Математика АССА Впевнений старт Віднімання.Посібник допоможе дитині зрозуміти й полюбити математику |
| Серия | Когнітивний розвиток |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка, ламінована |
| Формат, розмір | 205 х 275 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 80 ₴


